Service Desk Analyst

Cyclad Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 7

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Hardware / Information Systems

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie pierwszej linii wsparcia w zakresie różnorodnych technologii : aplikacje desktopowe, drukowanie/skanowanie, telefonia, systemy bezpieczeństwa, urządzenia mobilne i aplikacje biznesowe
  • Działanie w charakterze osoby kontaktowej dla zespołu i kontaktów biznesowych oraz zarządzanie tymi kontaktami
  • Zarządzanie kontami użytkowników i ich uprawnieniami, w tym zarządzanie Active Directory, Exchange
  • Administrowanie folderami publicznymi, współdzielonymi skrzynkami e-mail oraz listami dystrybucyjnymi poczty elektronicznej
  • Monitorowanie telefonów zapewniając odpowiednią priorytetyzację, sprawdzenie, udokumentowanie w zgodzie z umową o jakość świadczenia usług.
  • Proaktywne działania w zakresie poprawy wydajności zespołu i rozwiązywania problemów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane w środowisku międzynarodowym)
  • Znajomość Active Directory, Windows 7, SharePoint, Pakietu MS Office
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Znajomość podstawowych zagadnień sieciowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Kreatywność i silne zdolności analityczne
  • Zdolność organizacji i pracy pod wpływem stresu
  • Komunikatywność, orientacja na klienta, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Mile widziana znajomość procedur ITIL bądź zasad Lean Management

 Oferujemy:

  • Motywujący system wynagrodzeń
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)
  • Bogaty program szkoleniowy oraz kursy językowe
  • Pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta multisport)
  • Dodatek lunchowy
  • Codzienne świeże owoce i soki
  • Kawa o każdej porze dnia
  • Młody, dynamiczny zespół i świetna atmosfera pracy
  • Biuro w samym sercu Wroclawia
  • Pakiet relokacyjny dla kandydatów spoza Wrocławia
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.