Service Delivery Manager

SMT Software Services S.A.

Kraków, małopolskie

Od: SMT Software Services S.A.
Miejsce pracy: Kraków

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Sprzedaż - Account Management

Obowiązki:

  • Budowanie długotrwałych relacji biznesowych z istniejącymi i nowymi klientami firmy
  • Zbieranie aktualnych potrzeb i wymagań klienta
  • Odpowiedzialność za sprawną komunikację między klientami a firmą
  • Długofalowe budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z pracownikami (outsourcing team)
  • Aktywne wspieranie specjalistów IT w sprawach związanych z wykonywaną przez nich pracą i rozwojem zawodowym
  • Ścisła współpraca z działem rekrutacji oraz działem handlowym w ramach realizowanych projektów

Wymagania:

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku lub w roli Key Account Managera/Line Managera (doświadczenie zawodowe zdobyte w branży IT)
  • Znajomość realiów i praktyka w utrzymywaniu kontaktów biznesowych z międzynarodowymi korporacjami
  • Poparte sukcesami doświadczenie w sprzedaży produktów oraz usług outsourcingu IT i/lub rekrutacji specjalistów IT
  • Zaangażowanie, konsekwencja w dążeniu do celu oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Stabilną pracę wśród profesjonalistów
  • Miłą atmosferę w ambitnym zespole
  • Bogaty pakiet socjalny

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SMT Software Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. oraz spółki zależne, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym przetwarzanie ich w przyszłości do celów związanych z procesem rekrutacyjnym. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (U.02.101.926.j.t.).