Power Media

SEO Specialist

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Poszukujemy osoby z pierwszym doświadczeniem w marketingu internetowym, która chce podjąć nowe wyzwania zawodowe i dołączyć do rozwijającego się zespołu!

Jeśli interesuje Cię praca z nowymi technologiami w segmencie mediów elektronicznych, to dołącz do nas. Kompletujemy nowy zespół, rozpoczynamy nowe projekty dla różnych klientów i planujemy mnóstwo szkoleń z tego zakresu, aby działać jak najlepiej.

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • planowanie, prowadzenie i koordynacja działań marketingowych
  • realizacja internetowych kampanii reklamowych i innych działań marketingowych
  • prowadzenie działań content marketingowych w Social Media
  • analiza ruchu i zachowania na stronie, wyciąganie wniosków oraz rekomendacja zmian
  • monitorowanie działań konkurencji oraz trendów rynkowych
  • opracowywanie materiałów marketingowych
  • przygotowywanie raportów i analiz

Aplikuj, jeśli:

  • masz doświadczenie związane z pozycjonowaniem serwisów internetowych
  • bardzo dobrze znasz Google Analytics/Google AdWords/Facebook Ads
  • znasz narzędzia i serwisy wspomagające działania SEO
  • posiadasz wiedzę dotyczącą zagadnień związanych z content marketingiem
  • posiadasz umiejętność analizy danych
  • potrafisz współpracować z deweloperami

Zaproponujemy Ci umowę o pracę lub B2B, luźną atmosferę w rozwijajacej się firmie i możliwość pracy zdalnej. Daj się poznać!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media