Opis stanowiska pracy

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą pasjonatów, która przez 7 lat działalności przerodziła się z garażowego startupu w prężnie działający i pełen zapału zespół specjalistów. Prowadzimy 4 serwisy e-commercowe odwiedzane miesięcznie przez 6 mln internautów i naszym pracownikom dajemy możliwość zdobywania unikalnego doświadczenia działania na wielką skalę!

Naszym celem jest nieustanny rozwój i kształcenie się – chcemy być lepsi, mądrzejsi i chcemy zdobyć świat :)

Poszukujemy specjalisty SEO, któremu znudziło się obsługiwanie niezliczonej liczby małych firm, tłumaczenie zagadnienia „kary algorytmicznej” kolejnym rozczarowanym klientom czy przeprowadzania śmiertelnie nudnych i banalnych audytów SEO. Jeżeli szukasz nowego wyzwania i nie boisz się dużych serwisów, a także chcesz zdobyć unikatowe na rynku doświadczenie, aplikuj!

Czym będziesz się u nas zajmować:

  • Udział w projektach rozwijających serwisy internetowe grupy Okazje info pod kątem SEO
  • Monitoring i cykliczna realizacja działań procesowych z zakresu SEO/SEM
  • Monitoring ruchu
  • Udział w kształtowaniu planów rozwoju serwisu pod kątem SEO
  • Definiowanie obszarów do zmiany oraz zakresu tego działania
  • Rozpoznawanie problemów oraz elastyczne ich naprawianie
  • Dalsze kształcenie na specjalistę SEO

Co od nas dostaniesz:

  • Praca w pełnym wymiarze godzin.
  • Praca w naszym biurze w centrum Łodzi (nie oferujemy pracy zdalnej)
  • Dofinansowanie do kart sportowych fitprofit
  • Pracę w nowym zespole, który dopiero się poznaje :)

Wymagania

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli lubisz to, co robisz i:

  • znasz się na SEO/SEM
  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wiesz co to indeksacja, optymalizacja, nie boisz się pand ani pingwinów
  • znasz bieżące trendy w branży i masz ochotę cały czas się dokształcać
  • lubisz analizować, weryfikować i nie boisz się zagadek
  • jesteś osobą bardzo dobrze zorganizowaną i lubisz mieć plan
  • potrafisz współpracować z ludźmi i dogadujesz się w zespołach
  • masz poczucie humoru

Fajnie, jakbyś miał także:

  • podstawowa znajomość HTML
  • znajomość narzędzi SEO
  • rekomendacje od klientów/pracodawców
  • doświadczenie w pracy w sektorze e-commerce

Prezentacja firmy

Grupa Okazje jest jednym z liderów polskiego rynku e-commerce. W jej skł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce