SEO Specialist | Specjalista ds. pozycjonowania | Pozycjoner | Poznań

Empressia s.c.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem naszej Agencji Interaktywnej poszukujemy specjalisty ds. pozycjonowania stron www, który chciałby dołączyć do naszego zespołu.

Oferujemy:

- możliwość rozwoju w zakresie e-marketingu

- pracę na pełen etat w bardzo sympatycznej i niekorporacyjnej atmosferze

- pracę w klimatyzowanym biurze, własny stolik, komputer, codzienną partyjkę w piłkarzyki ;)

- wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz umiejętności

Do CV prosimy dołączać swoje osiągnięcia wypozycjonowanych stron www oraz oczekiwane wynagrodzenie.

Wymagania

- minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

- znajomość zasad bezpiecznego link buildingu oraz optymalizacji stron www

- znajomość narzędzi pozycjonerskich m.in. Ahrefs, Majestic Seo, Search Console itp.

- praktyczna znajomość HTML oraz technologii budowania stron www

- zaangażowanie w wykonywaną pracę

Prezentacja firmy

Jesteśmy profesjonalną Agencją Interaktywną z Poznania. Posiadamy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce