Senior VAT Compliance Specialist

Personnel Service

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o bardzo atrakcyjne warunki i umowę o pracę w centrum finansowym renomowanej, międzynarodowej firmy z branży automotive
  • Szybki i praktyczny rozwój kompetencji w atmosferze dzielenia się wiedzą w elitarnym zespole TAX Comliance
  • Bogaty pakiet benefitów oraz pakiet relokacyjny

Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie raportów VAT jednostek w organizacji
  • Weryfikacja raportów zwrotów podatkowych z Zespołu
  • Dbałość o właściwą implementację zmian prawnych w obszarze podatku VAT
  • Wsparcie wiedzą młodszych członków Zespołu

Od Kandydatów oczekujemy:

  • 3 - letniego doświadczenia w rachunkowości podatkowej i procesach VAT Compliance
  • Praktycznej znajomości prawa z obszaru podatku VAT
  • Umiejętności pracy w systemach: SAP i MS Excel
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B2

Prezentacja firmy

Personnel Service to firma zajmująca się rekrutacją i zatrudnianiem prac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse, Praca Prawo / Prokuratura