Senior Tax Consultant

Arena Tax Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Aktualnie do naszego zespołu podatkowego poszukujemy osoby na stanowisko:

(Starszy Konsultant Podatkowy)

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref. STC/01/18

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona przez Arena Tax będzie:

  • samodzielnie koordynowała i prowadziła projekty podatkowe o zasięgu międzynarodowym lub lokalnym (polskim) dla klientów, współpracując w tym zakresie z ekspertami z dużym doświadczeniem zawodowym,
  • bezpośrednio wspierała klientów Arena Tax w trakcie spotkań, telekonferencji, wideokonferencji, w większości w języku angielskim,
  • sporządzała porady podatkowe w języku angielskim lub polskim wnosząc wymierną wartość dodaną dla naszych partnerów biznesowych.

Wymagania:

  • wykształcenie ekonomiczne lub prawnicze, mile widziane ukończone oba kierunki studiów,
  • minimum 3 lata doświadczenia w spółce doradztwa podatkowego (preferowane doświadczenie zdobyte w tzw. wielkiej czwórce, ewentualnie prawniczej kancelarii międzynarodowej lub renomowanej polskiej kancelarii) lub w dziale podatkowym dużego podmiotu gospodarczego (bank lub inna instytucja finansowa preferowane),
  • doskonała umiejętność posługiwania się językiem angielskim na poziomie C1 lub C2,
  • szeroka wiedza podatkowa, prawna i rachunkowa,
  • licencja doradcy podatkowego mile widziana,
  • nastawienie na współpracę i komunikatywność,
  • kreatywność i skrupulatność, dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • współtworzenie jednej z nielicznych oryginalnie polskich spółek doradczych dla instytucji finansowych oraz podmiotów z branży nowych technologii,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  • współpracę długoterminową w oparciu o umowę o pracę lub działalność gospodarczą,
  • możliwość uczestniczenia w międzynarodowych projektach,
  • niekorporacyjny charakter organizacji,
  • współpracę z zespołem doświadczonych managerów i ekspertów, nastawionym na wymianę doświadczeń i wiedzy, poszukiwanie rozwiązań oraz na osiąganie wspólnych celów,
  • energię, dynamizm i atmosferę pracy pozwalającą na realizację własnych pasji,
  • interesujące i ambitne zadania oraz możliwość kreowania przyszłości,
  • możliwość nauki od doświadczonego zespołu managerów.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”.

Prezentacja firmy

Arena Tax Group is one of the fastest growing and most successful tax ad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Prawo / Prokuratura, Praca Doradztwo / Konsulting