Billennium Sp. z o.o.

Senior Tableau Developer

Miejsce pracy: Zdalnie (cała Polska)

Zadania:

- projektowanie i tworzenie raportów przy użyciu narzędzia do wizualizacji danych Tableau

- podstawowe narzędzia pracy to: Tableau Desktop i Tableau Server, TABCMD a także praca z SAP BO

- praca z klientem (globalna firma – lider w swojej branży na świecie) – zbieranie wymagań biznesowych i ustalanie priorytetów projektowych

- współpraca z innymi programistami oraz zespołami biznesowymi przy projektowaniu i tworzeniu dashboardów

- zapewnienie odpowiedniej jakości wizualizowanych danych – ich dokładności oraz dostępności dla użytkowników, a także możliwości integracji z różnymi systemami

Oczekiwania:

- minimum 2 lata doświadczenia w pracy z oprogramowaniem Tableau

- doświadczenie w pracy projektowej w obszarze BI

- umiejętność analitycznego myślenia

- mile widziana znajomość składni SQL i systemów BO

- dobra znajomość języka angielskiego

Oferta:

- Stabilne, pełnoetatowe zatrudnienie – możliwość wyboru formy współpracy (umowa o pracę/B2B)

- Szkolenia wstępne

- Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie oraz karta Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie

- Darmowe zajęcia z języka angielskiego

- Program szkoleniowy oraz budżet integracyjny

- Praca w dynamicznym, międzynarodowym środowisku projektowym

- Realne możliwości rozwoju i awansu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.