Senior System Administrator

IIIT

Warszawa, mazowieckie

IIIT
O firmie
IIIT to zespół entuzjastów, którzy rozumieją biznes i czują się jego częścią, a przez to wspierają jego rozwój nowoczesnymi, zaawansowanymi rozwiązaniami IT. Działamy w bardzo dynamicznym środowisku z wykorzystaniem zwinnych metodyk zarządzania projektami i wytwarzania oprogramowania. Jesteśmy firmą o polskich korzeniach, która wyrosła ze startup'u, a teraz odnosi liczne sukcesy międzynarodowe. Kładziemy nacisk na wykorzystywanie oprogramowania w celu zwiększania efektywności procesów biznesowych – począwszy od skutecznego dotarcia do klientów, aż po wielowymiarowe analizy inspirujące nowe pomysły na biznes.

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:

  • pracę nad złożonymi systemami informatycznymi
  • kontakt z najnowszymi technologiami
  • możliwość realizowania własnych, innowacyjnych pomysłów
  • elastyczne godziny pracy
  • współpracę z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem, dla których dzielenie się wiedzą stanowi najwyższą wartość
  • szkolenia wewnętrzne, udział w spotkaniach branżowych
  • dobre warunki pracy, nowoczesny sprzęt, owoce, soki i dobrą kawę
  • dostęp do świadczeń typu Multisport i Medicover
  • swobodną atmosferę, brak dress code’u, nieformalne relacje
  • mnóstwo wyzwań i szans rozwoju
  • nowoczesne, doskonale skomunikowane biuro w centrum Warszawy

Jeśli do nas dołączysz, postawimy przed Tobą następujące zadania:

  • utrzymanie infrastruktury serwerowej spółki
  • udział w projektach budowy i rozwoju nowych rozwiązań
  • stała współpraca z wieloma zespołami programistów
  • nadzór i monitorowanie usług
  • automatyzacja procesów zarządzania infrastrukturą i incydentami
  • rozwiązywanie problemów sieciowych i serwerowych
  • kontakt i współpraca z dostawcami usług

Oczekujemy od Ciebie:

  • przynajmniej 3-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomości systemu operacyjnego Linux (ze szczególnym uwzględnieniem Debian / Ubuntu)
  • przynajmniej średniozaawansowanej znajomości zagadnień związanych z sieciami opartymi o TCP/IP (L2 i L3)
  • bardzo dobrej znajomości zagadnień związanych z wirtualizacją / kontenerami na poziomie niskopoziomowym (KVM, OpenVZ, LXC, Docker) oraz wysokopoziomowym (Proxmox, OpenStack, itp.)
  • znajomości serwerów baz danych (MySQL, PostgreSQL)
  • znajomości programowania w językach skryptowych (bash, Perl, Python)
  • znajomości oprogramowania Apache2 i Nginx
  • znajomości zagadnień związanych z monitorowaniem sieci (minimum Nagios)
  • znajomości HAProxy, DNS Load Balancing lub podobnych rozwiązań dostarczania redundancji usług http(s)
  • ogólnej znajomości tematyki bezpieczeństwa sieci, bezpieczeństwa stacji roboczych
  • ogólnej znajomości konfiguracji popularnych serwerów usług
  • znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodne korzystanie z dokumentacji

Mile widziane:

  • znajomość technologii z dziedziny Big Data (m.in. Cassandra, HBase, Aerospike, Hadoop, Kafka, Spark)
  • doświadczenie w optymalizacji silników baz danych
  • wykształcenie wyższe o profilu informatycznym
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ" znajdującego się po prawej stronie ogłoszenia.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
IIIT