Senior Specjalista ds. Sprzedaży e-commerce

Hurtownia Kosmetyczna Vanity

Wrocław, Krakowska 141-155, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Hurtownia kosmetyczna Vanity zajmuje się kompleksowym wyposażaniem gabinetów kosmetycznych, salonów odnowy biologicznej i SPA w profesjonalny sprzęt kosmetyczny, akcesoria i preparaty kosmetyczne. Firma działa na rynku od 2010 roku posiada ugruntowaną pozycję w branży, współpracuje z wiodącymi producentami oraz dystrybutorami profesjonalnych produktów kosmetycznych w kraju i zagranicą. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Starszego specjalisty ds. sprzedaży e-commerce

Zakres zadań:

- planowanie i realizacja działań związanych z rozwojem sprzedaży w platformach e-commerce (eBay, Amazon, Rakuten…)

- kierowanie kilkuosobowym działem IT

- optymalizacja istniejących procesów pozyskiwania klientów kanałami online z naciskiem na sprzedaż zagraniczną

- wdrażanie nowych sklepów e-commerce w oparciu o obecny system (multistore)

- sugestie i rekomendacje nowych możliwości ,podążanie za trendami, nowościami i pojawiającymi się narzędziami sprzedaży online

- analiza rynku, konkurencji w kanałach e-commerce

Zapewniamy:

- stabilne zatrudnienie w formie umowy B2B lub umowy o pracę

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

- możliwość rozwoju kariery zawodowej

- pracę w miłej atmosferze

Miejsce pracy: ul. Krakowska 141-155 Wrocław

Wymagania

Wymagania:

- minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży e-commerce na platformach Amazon, eBay, Allegro, innych marketplaces z naciskiem na rynki zagraniczne

- znajomość obsługi oraz automatyzacji procesów platformy integracyjnej Baselinker na poziomie zaawansowanym

- język angielski na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie

- znajomość platform sprzedażowych sklepów internetowych e-commerce na poziomie zaawansowanym

- mile widziane doświadczenie w obsłudze oraz konfiguracji procesów w platformach B2B

- mile widziane doświadczenie we wdrażaniu narzędzi maksymalizujących konwersję w kanałach sprzedaży online

- znajomość narzędzi wspierającą analizę pozyskiwania ruchu oraz sprzedaży online oraz wdrażanie zmian w celu maksymalizacji konwersji

- wiedza z zakresu analityki internetowej, narzędzi A/B oraz innych zagadnień marketing automation

- samodzielność oraz wyznaczanie celów zespołowi IT

- mile widziane doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań integracyjnych z dostawcami

Prezentacja firmy

Hurtownia kosmetyczna Vanity zajmuje się kompleksowym wyposażaniem gabin... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
docelowo nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
4 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
uwarunkowana wynikiem
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media