Senior SOC Analyst

Devire

WARSZAWA, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: WARSZAWA

Dla naszego klienta,  najszybciej rozwijającego się dostawcy płatności kartowych i elektronicznego przetwarzania transakcji, poszukujemy kandydata do warszawskiego biura stanowisko:

Główne obowiązki:

  • Monitorowanie działań użytkowników w systemach informatycznych i wykrywanie naruszeń dotyczących bezpieczeństwa IT
  • Korelację i analizę zdarzeń z systemów źródłowych
  • Obsługę incydentów bezpieczeństwa IT
  • Rozwój i utrzymanie systemów wspomagających monitorowanie bezpieczeństwa IT
  • Udział w tworzeniu i rozwijaniu standardów bezpieczeństwa informatycznego firmy
  • Współpracę z innymi jednostkami biznesowymi w celu zapewnienia najwyższej jakości świadczonych usług, wdrażanie i monitorowanie najlepszych rozwiązań, praktyk oraz standardów bezpieczeństwa
  • Zapewnienie świadczenia usług w zgodzie z przepisami i regulacjami obowiązującymi poszczególne podmioty Korporacji

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość SIEM , DLP, IDS/IPS
  • Płynny język angielski

Pozostałe wymagania:

  • Praktyczne doświadczenie w obszarze monitorowania bezpieczeństwa IT z wykorzystaniem zaawansowanych narzędzi analitycznych, znajomość rozwiązań klasy SIEM oraz innych technologii i rozwiązań z dziedziny bezpieczeństwa
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: informatyka, matematyka, elektronika lub podobne)
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym w trybie 24/7/365 (dwie 12-godzinne zmiany)
  • Wiedza i doświadczenie z zakresu analizy i obsługi incydentów bezpieczeństwa IT
  • Dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację biznesową (min. Poziom B2, warunek konieczny: poziom znajomości języka będzie weryfikowany podczas rekrutacji
  • Doświadczenie w zakresie analizy danych i przygotowywania raportów
  • Mile widziane posiadanie certyfikatów branżowych (preferowane CISSP/CISM, CEH, CSFA, GIAC Certified Incident Handler)

Nasz klient oferuje:

  • Stabilną pracę w pełnym wymiarze godzin.
  • Możliwość pracy z najlepszymi narzędziami bezpieczeństwa w dużym międzynarodowym środowisku.
  • Międzynarodowe środowisko pracy, możliwość codziennego korzystania z języka angielskiego.
  • Pakiet opieki medycznej.
  • Platforme e-learningową online.

Devire Devire Devire Devire