Senior SEM Specialist

Jobland.pl

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dołączając do nas, zaczniesz kreować nowatorskie rozwiązania, rewolucjonizujące rynek podróżniczy i e-commerce. Działamy od 2007 roku, jesteśmy obecni w czterech krajach, w tym w Azji, stworzyliśmy kilka fajnych produktów, odnieśliśmy parę sukcesów, ale to jedynie rozbudziło nasz zapał i apetyt na znacznie więcej... Najnowocześniejsze technologie, niebanalne pomysły i przede wszystkim miłość do podróży sprawiają, że swoją robotę wykonujemy zawsze najlepiej – po czym wszystko poprawiamy, bo najlepiej nie ma końca :)
Jesteś specjalistą i szukasz miejsca, które pozwoli rozwijać Ci swoje talenty? A może pasjonują Cię wyzwania i jesteś gotowy, by zmienić swoje życie i zacząć karierę w czymś zupełnie nowym? Niezależnie od tego co już osiągnąłeś, docenimy Twoją motywację i talent!

Zakres obowiązków

Praca przy tworzeniu oraz obsłudze kampanii marketingowych online. W szczególności do obowiązków kandydata należeć będą:
● Obsługa kampanii SEM (Google AdWords) i kampanii w sieciach reklamowych, generowanie ruchu poprzez kampanie internetowe, badanie ich efektywności, badanie i optymalizowaniem konwersji,
● Projektowanie i prowadzenie kampanii performance nastawionych na pozyskanie nowych klientów i leadów,
● Przeprowadzanie analiz oraz raportowanie do lidera zespołu,
● Tworzenie symulacji opłacalności kampanii i planowanie i przedstawianie budżetów reklamowych,
● Współpraca z innymi działami nad prowadzonymi akcjami marketingowymi,
● Obserwacja rynku online marketingu i poszukiwanie nowych kanałów
● Tworzenie efektywnościowych kampanii leadowych i wizerunkowych w mediach społecznościowych,
● Budowanie reguł automatyzacji marketingu - Doubleclick, reguły AdWords.

Oferujemy

● Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z oddziałami w: Polsce (Warszawa, Kraków), Wietnamie, Rumunii i na Ukrainie,
● Atrakcyjne warunki finansowe oraz bogaty pakiet socjalny (prywatne ubezpieczenie medyczne w Allianz, karta Multisport),
● Atrakcyjną lokalizację z bogatym zapleczem dla pracowników – biuro na 18 piętrze wieżowca w samym centrum Warszawy; do dyspozycji pracowników są: stół ping pongowy, trickboard, pufy sako; codziennie zapewniamy świeże owoce oraz pyszną kawę :)
● Możliwość rozwoju zawodowego (udział w szkoleniach Google w Dublinie oraz innych szkoleniach i konferencjach branżowych),
● Pracę w zespole miłośników podróży, którzy lubią dzielić się swoimi doświadczeniami oraz posiadaną wiedzą,
● Po pracy sesje gier planszowych, squash, oraz wakacyjne wyjazdy integracyjne.

Dołącz do nas i przekonaj się, że międzynarodowy biznes nie musi być korporacją. Bez sztywnych zasad, bez zbędnej hierarchii, bez zawężania kompetencji. Gotowy podjąć wspólne wyzwania?

Wymagania

● Doświadczenie w przeprowadzaniu kampanii AdWords (Search, YouTube, GDN), Facebook,
● Certyfikaty Google AdWords (rozszerzone),
● Znajomość zasad i wskaźników w marketingu internetowym ze szczególnym uwzględnieniem analityki webowej - Google Analytics,
● Praktyczna wiedza z zakresu programu Excel (vlookup, pivot),
● Umiejętność pisania tekstów (copywriting),
● Kreatywność i duża samodzielność w działaniach,
● Dobra znajomość języka angielskiego (międzynarodowy team).

Mile widziane:
● Doświadczenie w działaniach Performance Marketing,
● Doświadczenie w AdWords Scripts,
● Doświadczenie Google Tag Manager,
● Doświadczenie w analizie finansowej (wiesz co to P&L i z czego się składa),
● Doświadczenie API AdWords, API Google Docs, API Google Analytics,
● Znajomość języka rosyjskiego, rumuńskiego, wietnamskiego, niemieckiego, norweskiego, niemieckiego, fińskiego, duńskiego, włoskiego, hiszpańskiego.

Prezentacja firmy

Jobland.pl to praca w kraju i za granicą. Posiadamy oferty pracy dla pra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce