Senior SAS Software Developer

Billennium Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Zadania

  • Analiza, tworzenie specyfikacji i dokumentacji technicznej
  • Rozwój modułów oprogramowania
  • Planowanie, projektowanie i implementacja askryptów i struktór danych
  • Analiza i optymalizacja zapytań SQL
  • Wsparcie w rozwiązywaniu problemów i optymalizacji procesów
  • Przygotowwanie instrukcji i warsztatów dla innych pracowników
  • Sprawdzanie i ocena kodu źródłowego

W skład platformy wchodzą obecnie między innymi następujące narzędzia:

  • SAS®Enterprise Guide
  • SAS®Business Intelligence Studio
  • SAS®Data Integration Studio
  • SAS®Managment-Console

Oczekiwania

  • Biegła znajomość SAS 9.3 (w tym Web-Server, Application-Server, SAS GRID, Scalable Performance Data Server, Metadata-Managment)
  • Minimum 4letnie doświadczenie
  • Dobra znajomość systemu UNIX, technologii webowych (HTML, JavaScript, XML)
  • Znajomosc SQL poparta kilkuletnią praktyką
  • Otwartość na podróże służbowe
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość języka niemieckiego będzie niewątpliwie atutem

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.