Opis stanowiska pracy

IT Rules ma przyjemność wspierać rozwój jednej z najbardziej atrakcyjnych firm dla programistów Ruby w Polsce. Naszym Klientem jest firma technologicznej, która specjalizuje się w tworzeniu nowoczesnych aplikacji webowych w chmurze (model SaaS). Oprogramowanie ułatwia zarządzanie salonami urody w ponad 30 krajach.

Jest to praca z przyjemnymi technologiami (Ruby On Rails, GraphQL, React JS, PostgreSQL, Elasticsearch oraz Redis) w komfortowym, designerskim biurze w centrum miasta. Główny produkt jest zbudowany na GraphQL API w połączeniu z aplikacją webową (JS) oraz natywną aplikacją mobilną. Poszukujemy doświadczonych programistów Ruby, którzy będą ulepszać API, optymalizować jego prędkość oraz niezawodność.

Wymagania

- minimum 4 lata doświadczenia komercyjnego w tworzeniu oprogramowania w back-endzie (preferowany Ruby)
- bardzo dobra znajomość frameworku MVC (preferowany Rails)
- dobra znajomość ekosystemu JavaScript
- doświadczenie w obszarze relacyjnych baz danych
- doświadczenie zawodowe w metodologii SCRUM/Agile
- bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, a jednocześnie duża samodzielność w realizacji projektów

Atuty oferty:
- atrakcyjne warunki finansowe; rekomendujemy kandydatów z oczekiwaniami od 10 000 do 14 000 zł brutto lub b2b
- możliwość tworzenia innowacyjnych produktów, które wpływają na komfort pracy tysięcy specjalistów
- rozwój w firmie technologicznej o zasięgu globalnym
- tworzenie skalowalnych aplikacji webowych przy użyciu nowoczesnych technologii
- możliwość wyboru formy zatrudnienia (umowa o pracę lub b2b)
- elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej (nawet 4 dni w tygodniu)
- przyjazna atmosfera w młodym zespole pasjonatów i profesjonalistów jednocześnie
- płaska struktura firmy, brak nadmiernej biurokracji
- realne możliwości rozwoju zawodowego, szkolenia, kursy
- możliwość uczestniczenia w dofinansowanych zajęciach z języka angielskiego
- pełen pakiet benefitów socjalnych, w tym prywatna opieka medyczna

Prezentacja firmy

IT Rules świadczy profesjonalne usługi rekrutacyjne w obszarze stanowisk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
10 000PLN - 14 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy