Opis stanowiska pracy

Pracownia Retail&Development poszukuje kandydatów na stanowisko Senior Retail Architect w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole.
Wymagamy minimum trzyletnie doświadczenie projektowe w branży retail lub office, w tym w zarządzaniu zespołem oraz relacjami z klientem.

Oferujemy pracę przy ciekawych projektach z branży retail w kraju i zagranicą dla prestiżowych klientów. Dajemy szansę na rozwój osobisty w wymagającym i profesjonalnym środowisku ze ścieżkę kariery dostosowaną do umiejętności i wyników.

Wymagania

- doskonała znajomość Autodesk REVIT
- doskonała znajomość Autodesk AutoCAD
- znajomość Adobe Suite
- doskonała znajomość pakietu Office
- samodzielność
- umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów pod presją czasu
- dobra komunikatywność w relacjach z klientem
- umiejętność prowadzenia pracy kilkuosobowego zespołu
- skrupulatność, staranność i wzorowa dyscyplina pracy
- język angielski
- mile widziany język rosyjski / niemiecki

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV + portfolio wg wzoru:
imie_nazwisko_CV
imie_nazwisko_portfolio

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Prezentacja firmy

Specjalizujemy się w projektach z branży retail oraz wnętrz biuro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/12/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Architektura