Senior Reporting Specialist

Goldman Recruitment.

Poznań, wielkopolskie

Goldman Recruitment jest firmą doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w realizowaniu projektów rekrutacyjnych głównie w obszarze finansów metodą Search & Selection oraz Executive Search. Wąski profil działalności przekłada się na profesjonalne podejście do realizacji powierzonych nam projektów oraz na szybkość i skuteczność w działaniu.

Dla naszego Klienta - międzynarodowej, prestiżowej firmy z branży finansowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Wynagrodzenie: Atrakcyjne
Nr ref. 16574

Zakres obowiązków:
• Przeprowadzanie analiz i badań związanych ze standardami jakościowymi, problemami systemowymi, workflow;
• Odpowiedzialność za sprawozdawczość dla akcjonariuszy, głównie sprawozdawczość regulacyjną;
• Analizowanie danych i identyfikowanie trendów w celu tworzenia możliwych ulepszeń;
• Aktywne wspieranie kierownictwa wyższego szczebla w opracowywaniu biznes planów
i strategii zgodnie z przyjętymi zasadami;
• Przygotowywanie raportów wewnętrznych, jak i zewnętrznych dla organów podatkowych;
• Ścisła współpraca z różnymi działami.

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: Ekonomia, Finanse i Rachunkowość, Matematyka lub pokrewne;
• Co najmniej dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
• Biegła znajomość języka angielskiego – warunek konieczny;
• Bardzo dobra znajomość programu Excel (ze szczególnym uwzględnieniem VBA);
• Bardzo dobra znajomość języka SQL;
• Umiejętności analitycznego myślenia oraz nastawienie na rozwiązywanie problemów.

Oferujemy:
• Pełną wyzwań, samodzielną pracę w siedzibie naszego Klienta międzynarodowej firmie
o ugruntowanej pozycji na rynku;
• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów;
• Otwartą i przyjazną atmosferę pracy.