ManpowerGroup Sp. z o.o.

Senior Reporting Analyst

Miejsce pracy: 02-014 Warszawa

Zakres obowiązków:

•Rozwiązywanie codziennych problemów partnerów biznesowych dotyczących raportowania
•Współpraca z zespołami zewnętrznymi w celu zbierania danych z różnych systemów i podmiotów. Podsumowywanie tych danych, weryfikacja, opracowywanie raportów
•Przygotowywanie miesięcznych raportów dla Senior Managementu biur zagranicznych (trade, rezerwy, wyniki zespołu)

Oferujemy:

•Konkurencyjne wynagrodzenie
•Bogaty zestaw benefitów
•Pracę w międzynarodowym środowisku

Oczekujemy:

•Znakomitej znajomości języka angielskiego (warunek konieczny)
•Wykształcenia wyższego w dziedzinie finansów/ekonomii/rachunkowości
•Bardzo dobrej znajomości instrumentów finansowych
•Doświadczenia w raportowaniu (min. 2-3 lata)
•Umiejętności przekazywania wyników swojej pracy w prosty i zwięzły sposób
•Silnych umiejętności decyzyjnych
•Dobrej znajomości MS Office (szczególności Excel i Power Point)
•Umiejętności pracy pod presją czasu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials