Opis stanowiska pracy

Zapraszamy do UIG Studio na stanowisko Senior React JS Developer.

Kochamy design i użyteczne aplikacje. Szukamy osoby kochającej to co my i niebojącej się wyzwań.

Osoby ceniącej sobie rozwój i harmonię w realizacji “outstanding projects” dla “awesome people” z Doliny Krzemowej lub grubych ryb formatu FOX Networks.

Oferujemy:

  • płaską strukturę i startupową kulturę
  • prowadzenie projektów dla zagranicznych klientów (oraz mieszkańców Doliny Krzemowej)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • elastyczne formy zatrudnienia (Umowa o pracę lub kontrakt B2B)
  • prywatna opieka medyczna i pakiet sportowy
  • bogate doświadczenie, nieustanny rozwój i atmosferę sprzyjającą podnoszeniu kwalifikacji
  • styczność z najnowszymi technologiami i trendami
  • szkolenia oraz wewnętrzne akademie poszerzające wiedzę zawodową
  • zimne napoje i wulgarne wtorki
  • lokalizację pracy w samym sercu Krakowa – Rynek Główny

Wymagania

Tools/framework/libraries/database/servers:

  • Bardzo dobra znajomość React JS, React native, Redux
  • Dobra znajomość JavaScript (AngularJS, Node.js)
  • Dobra znajomość w zakresie testowania oprogramowania (Unit tests)
  • Mile widziana znajomość i doświadczenie z Python, PHP
  • Znajomość Git

Architektura IT:

  • API’s, Restful API, Cloud, MVC

Języki:

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (weryfikowana podczas rekrutacji)

Doświadczenie:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie jako Senior React JS Developer
  • Minimum 3-letnie doświadczenie we wdrażaniu rozbudowanych serwisów i aplikacji webowych
  • Minimum 2-letnie doświadczenie we wdrażaniu rozbudowanych aplikacji mobilnych
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji przy użyciu React JS

Prezentacja firmy

We are UIG. <br/>DESIGN AND WEB DEVELOPMENT STUDIO. <br/>Our team desig... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy