Senior Quality & Technology Engineer / Senior QA, Quality Assurance

Power Media

Kraków, małopolskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Kraków

Dla naszego klienta - dużej, miedzynarodowej firmy poszukujemy specjalisty z zakresu inżynierii jakości i technologii do bezpośredniej współpracy (nie outsourcing), w ramach umowy o pracę.

Opis stanowiska:

  • Realizacja różnorodnych zadań z zakresu inżynierii jakości, tj. planowanie/tworzenie wytycznych, modyfikowanie istniejących rozwiązań, uczestnictwo w rozwoju oprogramowania, projektach standaryzacyjnych i projektach procesowych.
  • Współpraca z liderami projektów w celu monitorowania skuteczności i efektywności wprowadzonych rozwiązań.
  • Opracowanie ulepszonych sposobów monitorowania wydajności projektu i produktu.
  • Utrzymanie i administrowanie organizacyjnymi programami metryk QA.
  • Analiza danych i przedstawianie raportów, wspierających wprowadzanie określonych decyzji.
  • Identyfikacja, ewaluacja i implementacja powiązanych z jakością technologii, metodologii i narządzi.
  • Współpraca z menedżerami produktu, sprzedaży, obsługi klientów, w środowisku międzynarodowym.
  • Ekscytująca pozycja techniczna, gdzie współpraca z interesantami ma kluczowe znaczenie.

Poszukujemy następujących kompetencji:

  • Biegła znajomość j. angielskiego.
  • Stopień magistra/inżyniera nauk informatycznych (fizycznych, matematycznych lub pokrewnych).
  • Doświadczenie w zakresie programowania, testowania lub analizy IT itp.
  • Doświadczenie w pracy z ISO9001, CMM, CMMi.
  • Znajomość QMS oraz procesu rozwoju oprogramowania.
  • Doświadczenie w szkoleniu innych z zakresu tematyki jakości.
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne, umiejętność organizacji pracy własnej.
  • Zdolność do jasnego, rozsądnego oceniania spraw związanych z jakością.
  • Doświadczenie w pracy z klientem oraz w zarządzaniu jakością.
  • Doświadczenie w pracy z Digital Six Sigma, DMAIC lub podobnymi metodami usprawniania.
  • Zorientowanie na innowacje, działanie oraz efektywność.
  • Gotowość do pracy w międzynarodowym zespole i do podróży biznesowych.

Oferujemy:

  • wyjątkową atmosferę pracy w międzynarodowym zespole;
  • stabilną współpracę na zasadach bezpośredniej umowy o pracę (nie outsourcing);
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • ubezpieczenie na życie;
  • zajęcia sportowe w ramach funduszu socjalnego;
  • zapewniamy możliwość skorzystania z pomocy finansowej w podnoszeniu kwalifikacji;
  • kandydatom spoza Małopolski oferujemy pakiet relokacyjny.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media