Senior Quality Engineer (m/k)

Trenkwalder

Gliwice, śląskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice
Obowiązki:
  • tworzenie dokumentacji jakościowej, technologicznej, procedur, instrukcji,
  • monitoring procesu produkcji pod względem jakościowym,
  • nadzorowanie procesu reklamacji oraz rozpatrywanie zwrotów,
  • rozwój systemu kontroli jakości,
  • analiza wyrobów gotowych pod względem jakościowym,
  • tworzenie oraz wdrażanie standardów jakościowych,
  • proponowanie i wprowadzanie usprawnień w procesach produkcyjnych,
  • współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienie jak najwyższej jakości produkowanych produktów,
  • przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe preferowane chemia, farmacja lub kierunki pokrewne,
  • minimum dwuletnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w firmie farmaceutycznej lub chemicznej,
  • biegła znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1 (niezbędna do codziennej pracy) znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem,
  • dobra znajomość prawa farmaceutycznego i chęć poszerzania swojej wiedzy w tym zakresie,
  • duża wiedza z obszaru walidacji poparta doświadczeniem zawodowym,
  • praktyczna wiedza i znajomość "Good Manufacturing Practice Guide for Active Pharmaceutical Ingredients" oraz znajomość procedur produkcyjnych dla firm farmaceutycznych
  • silna motywacja do działania i do osiągania wyznaczonych celów,
  • umiejętność zarządzania czasem i dobra organizacja pracy.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • miłą atmosferę w miejscu pracy,
  • dużą samodzielność w działaniu,
  • możliwość rozwoju i poszerzania swoich kompetencji zawodowych, zdobywania doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji,
  • pakiet świadczeń socjalnych (karta sportowa, opieka medyczna),
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy oraz szkolenia.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy