Opis stanowiska pracy

Poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko Senior QA Engineer, chcących dołączyć do naszego zespołu tworzącego innowacyjną platformę inwestycyjną skierowaną na rynek brytyjski.

W Pragmatic Coders dołączysz do cross-funkcjonalnego zespołu Scrumowego, jako osoba, której głównymi zadaniami będą zapewnianie jakości oraz tworzenie testów automatycznych dla produktów opartych o budowaną przez nas platformę (Web, Mobile, API) jak i dla samej platformy.

Całość projektu oparta jest na architekturze mikroserwisów, uruchamianych pod kontrolą AWS.
Dbamy o bezpieczeństwo danych, wydajność oraz jakość kodu (Clean Code, Continuous Delivery, Code Review, Pair Programming, TDD). Dostarczamy kompleksowe rozwiązania dla klientów korzystających z naszego API, jak i tych oczekujących kompletnych produktów (Web, Mobile, Backend).

Pomimo iż pracujemy dla dużych, zagranicznych klientów nasze zespoły są zwinne i cross-funkcjonalne.

Jesteśmy dumni z tego, że:
- Mamy nowoczesną architekturę mikroserwisów
- Wykonujemy testy wydajnościowe i penetracyjne
- Nasz unit test coverage wynosi powyżej 80%

Możesz się spodziewać:
- Pracy w jednym z 4-6 osobowych zespołów Scrumowych
- Pracy w prawdziwym Agile
- Krótkich, zagranicznych podróży służbowych (UK, USA)
- Bezpośredniego kontaktu z zaangażowany klientem
- Elastycznych godzin pracy
- Dużej swobody w wyborze narzędzi i działaniu
- Elastycznej ścieżki rozwoju dopasowanej do Twoich celów
- Możliwości nauki od innych - ponad 70% z nas to Senior Developerzy

Dodatkowo oferujemy:
- Pakiet sportowy
- Pakiet podstawowej opieki medycznej (+ dodatkowy pakiet dla rodzin z dziećmi)
- Budżet szkoleniowy i konferencyjny
- Dodatkowy zwrot kosztów udziału w konferencjach jeśli na nich występujesz
- Regularne wewnętrzne szkolenia i warsztaty
- Wyjazdy integracyjne i imprezy firmowe (często także dla naszych najbliższych)
- Świetną atmosferę w pracy

Wynagrodzenie:
- 8000 - 13000 zł (netto na FV - B2B + płatny ekwiwalent dni wolnych)
- możliwe inne formy zatrudnienia

Miejsce pracy:
- Kraków (ewentualnie Warszawa)

Bardziej niż CV liczą się dla nas realne umiejętności i doświadczenie.

Wymagania

Po stronie oczekiwań znajdziesz:
- 4+ lata komercyjnego doświadczenia w IT
- Doświadczenie w automatyzacji testów
- Podstawowej znajomości Javy
- Znajomość SQL pozwalająca na pisanie podstawowych zapytań - MySQL
- Znajomość metod i narzędzi wspierających Continuous Integration / Continuous Delivery
- Doświadczenia w pracy w sektorze FintTech/Financial Services
- Agile Testing
- Język Angielski – B2+

Mile widziane:
- Znajomość AWS
- Testy wydajnościowe
- Testy penetracyjne
- Defence in Depth, OWASP

Prezentacja firmy

Pragmatic Coders - Disruptive Technologies Software House <br/> <br/>Spe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
8 000PLN - 13 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Kontrola jakości