Senior QA Engineer for Financial Practice

DataArt Poland Sp. z o.o.

20-601 Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

DataArt modernizuje strukturę systemu IT jednego z liderów światowego rynku analityki finansowej. Korporacja ta ma siedzibę w Nowym Jorku i należy do trójki największych agencji, które zajmują się oceną jakości zarządzania, zobowiązań z tytułu długów i zdolności płatniczej. Już od ponad 100 lat kluczowym produktem firmy jest ocena zdolności kredytowej przedsiębiorstw. Publikacja przygotowywanych przez agencję list kontrolnych ma wpływ na gospodarkę światową.

Roczny przychód firmy liczony jest w miliardach dolarów. Udoskonalenie systemów, odpowiedzialnych za automatyzację pracy specjalistów, pomoże naszemu klientowi zdobyć przewagę nad konkurencją. Obecnie tworzymy koncepcję i rozwiązanie dla korporacyjnych aplikacji biznesowych z użyciem współczesnego stacku technologicznego.

Nasz zespół tworzy nowy, złożony, wielopoziomowy serwis, który zapewni analitykom firmy narzędzia do wszechstronnego przetwarzania informacji. Dla wykonania zadań potrzebujemy specjalistów, którzy będą pracowali w naszym biurze z otwartą dokumentacją największych światowych struktur finansowych, przynależących do różnych krajów.

Naszym pracownikom oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie
System premiowania
Płatne nadgodziny i urlopy
Elastyczny czas pracy
Wyjazdy zagraniczne
Dodatkowe ubezpieczenia
Naukę języka angielskiego
Wewnętrzny program rozwoju zawodowego
Spotkania integracyjne, wynajęcie sali sportowej
Brak wymaganego dresscode'u
Pokój odpoczynku
Kawę, herbatę oraz owoce w ciągu dnia pracy
Doskonałą lokalizację biura

Wymagania

Wymagania:

Co najmniej 3-letnie doświadczenie w zakresie testowania manualnego aplikacji desktopowych oraz webowych).
Doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji testowej (plany testów, przypadki testowe).
Dobra znajomość podstaw testowania (rodzaje testów, metody ich organizacji).
Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym.
Doświadczenie w pracy według metodyki Scrum.
Doceniamy:

Doświadczenie w zakresie organizacji i wsparcia testowania w projekcie.
Doświadczenie w zarządzaniu zespołem QA.
Doświadczenie w testowaniu automatycznym oraz umiejętność posługiwania się narzędziami do automatyzacji (Selenium, TestComplete, QTP, JMeter itp.).
Doświadczenie w pracy z klientami zagranicznymi.

Prezentacja firmy

<br/> <br/>DataArt is a technology consulting firm that offers end-to-e... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
4 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie projektowe.
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Finanse, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca IT - Project Management, Praca IT - Bazy danych