Senior Python Developer

IT Rekruter

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Do stałej współpracy poszukujemy Senior Python Developera do pracy w biurze w Łodzi.

Opis stanowiska:
- Projektowanie i programowanie rozwiązań backendowych dla platformy transakcyjnej i do zarządzania ryzykiem
- Optymalizacja przetwarzania danych pochodzących od zewnętrznych dostawców
- projektowanie handlerów do komunikacji z frontendem
- Praca z użyciem najnowszych technologii w zaawansowanym technologicznie zespole

Wymagania

- Znajomość technologii: Python / Django
- Znajomość nierelacyjnych baz danych (Redis, DynamoDB)
- ORM na PostgreSQL z wykorzystaniem SQLAlchemy
- Znajomość Elasticsearch będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- Współpraca B2B
- Atrakcyjne wynagrodzenie 10-15k netto
- Bogaty pakiet socjalny
- Praca w biurze w Łodzi
- Zgrany, młody, luźny zespół ludzi

Prezentacja firmy

IT Rekruter | Agencja rekrutacyjna specjalistów IT

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
12 000PLN - 17 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy