Senior Project Coordinator (m/f)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za reorganizację oraz koordynację otwarć sklepów w regionie Europy Wschodniej.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta - globalnej organizacji, będącej liderem w sprzedaży dóbr luksusowych - poszukujemy kandydata na stanowisko Senior Project Coordinatora.

Opis stanowiska

  • Aktywna koordynacja otwarć sklepów w regionie Europy Wschodniej;
  • Zarządzanie utrzymaniem sklepów sieci handlowej oraz ich modernizowanie, re-lokowanie i zamykanie;
  • Koordynacja procesów związanych z adaptacją pomieszczeń;
  • Planowanie i koordynacja bieżących napraw i remontów w sklepach;
  • Czynny udział w procesie negocjacji umów najmu;
  • Zapewnienie wsparcia oraz szukanie rozwiązań w sytuacjach problematycznych dla partnerów;
  • Dobór kontrahentów pod kątem jakości usług i optymalizacji kosztów;
  • Negocjacje z wykonawcami i dostawcami poszczególnych usług i towarów związanych z nowymi inwestycjami;
  • Zapewnienie partnerom wsparcia „know-how";
  • Udział w przygotowywaniu budżetu oraz tworzeniu harmonogramu projektu;

Profil kandydata

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami związanymi z otwarciem nowych sklepów;
  • Obowiązkowa znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym;
  • Gotowość do częstych podróży służbowych w regionie Europy Wschodniej;
  • Biegłość w posługiwaniu się aplikacją Excel;
  • Umiejętność pracy z wieloma projektami jednocześnie, wysoką organizacją pracy i decyzyjnością;
  • Wiedza oraz doświadczenie w zakresie eksploatacji i wymogów technicznych dotyczących sklepów zlokalizowanych w centrach handlowych oraz budynkach wolno stojących;
  • Doświadczenie w projektowaniu sklepów będzie dodatkowym atutem;
  • Doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym będzie mile widziane;

Oferujemy

  • Dużą samodzielność i odpowiedzialność w pracy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w grupowych strukturach;
  • Atrakcyjne warunki płacy i pracy ( samochód, telefon, laptop);
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page