Grafton Recruitment  Polska Sp. z o.o.

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.
Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)

Senior PHP Developer

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania :

Dla naszego Klienta, jednej z najszybciej rozwijających się firm w branzy e-commerce, poszukujemy kandydata na stanowisko: SENIOR PHP DEVELOPERA

Osoba na tym stanowisku dołączy do nowo budowanego zespołu Developerów, odpowiedzialnego za rozwijanie narzedzia mailingowego.

Osoba ta będzie odpowiedzialna za tworzenie i rozwijanie złożonych aplikacji internetowych i modułów dla platformy eCommerce.
Pozostając w zgodzie z agile'owymi metodykami rozwoju oprogramowania będzie również zapewaniać wysoką jakość kodu oraz ciągłą poprawę tych praktyk poprzez komunikacje i współpracę z członkami zespołu.
Będzie także odpowiedzialna za optymalizację wydajności platformy podczas „godzin szczytu“.

Pożądany profil :

* min. 2- letnie doświadczenie w programowaniu w języku PHP;
* mile widziane doświadczenie w budowie i rozwijaniu narzedzi do email marketingu
* dobra znajomość frameworka Symfony 2.x., mile widziana również znajomość Zend i Yii;
* bardzo dobra znajomość PHP 5.6 oraz PHP Unit;
* znajomość MySQL;
* znajomość GIT,
* bardzo dobra znajomośc języka angielskiego.

Oferujemy :

* Pakiet medyczny
* Karta multisport
* Używanie nowoczesnych technologi/frameworków
* Wysoki stopień odpowiedzialności i autonomii
* Ogromne możliwości rozwoju osobistego i zawodowego
* Atrakcyjne warunki pracy w dynamicznie rozwijającym się sektorze eCommerce

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.