Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 29/07/2016.

Senior PHP Developer

Katowice, śląskie

NBC Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Programowanie i utrzymanie systemów transakcyjnych w technologii PHP z wykorzystaniem ZendFramework.
  • Projektowanie rozwiązań informatycznych.
  • Tworzenie dokumentacji technicznej.
  • Dbałość o jakość kodu.
  • Współtworzenie architektury systemów.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość PHP oraz znajomość nowinek.
  • Znajomość "nowinek" w PHP
  • Umiejętności pisania czystego, czytelnego kodu.
  • Bardzo dobra znajomość SQL.
  • Uczestnictwo w przynajmniej jednym większym projekcie.
  • Umiejętność pracy z systemami kontroli wersji.
  • Dobra znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

  • Możliwość udziału w ciekawym, innowacyjnym projekcie dającym ogromne możliwości rozwoju.
  • Przyjazną atmosferę i luźny start-up – rozrywkowe gadżety w pokojach, drzemki w godzinach pracy.
  • Świetne warunki pracy – nowoczesne biuro, dobrze zaopatrzona kuchnia, chillout room, najlepsze narzędzia komercyjne, elastyczne godziny pracy, możliwa praca zdalna!
  • Duże możliwości rozwoju – praca z najnowszymi technologiami, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, udział w konferencjach, projektach opensource, tworzeniu firmowego bloga w godzinach pracy.
  • Pracę w dynamicznym zespole specjalistów z pasją oraz zaangażowaniem.

Specjalizujemy się w dostarczaniu profesjonalnych usług informatycznych jak również w... wyszukiwaniu oraz rekrutacji ekspertów IT o wybranych kompetencjach technologicznych i projektowych. Pomagamy naszym klientom budować przewagę konkurencyjną współpracując z nimi w modelu outsourcingu usług informatycznych w zakresie projektowania, tworzenia, modyfikacji oraz testowania oprogramowania (Application Value Enhancement Solutions). Ponad 10 letnie doświadczenie na rynku IT w Polsce i za granicą pozwala naszej kadrze menedżerskiej lepiej zrozumieć potrzeby naszych klientów, gwarantując tym samym skuteczną realizację prowadzonych projektów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/02/2016
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy