Senior PHP Developer

NBC Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

NBC is an innovative company specializing in outsourcing of IT staff. We currently employ nearly 400 specialists in Poland. Our employees participate in business and design innovations in banking, shared service centers, industry and big IT companies.

Miejsce pracy: Katowice

Obowiązki:

  • Programowanie i utrzymanie systemów transakcyjnych w technologii PHP z wykorzystaniem ZendFramework.
  • Projektowanie rozwiązań informatycznych.
  • Tworzenie dokumentacji technicznej.
  • Dbałość o jakość kodu.
  • Współtworzenie architektury systemów.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość PHP oraz znajomość nowinek.
  • Znajomość "nowinek" w PHP
  • Umiejętności pisania czystego, czytelnego kodu.
  • Bardzo dobra znajomość SQL.
  • Uczestnictwo w przynajmniej jednym większym projekcie.
  • Umiejętność pracy z systemami kontroli wersji.
  • Dobra znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

  • Możliwość udziału w ciekawym, innowacyjnym projekcie dającym ogromne możliwości rozwoju.
  • Przyjazną atmosferę i luźny start-up – rozrywkowe gadżety w pokojach, drzemki w godzinach pracy.
  • Świetne warunki pracy – nowoczesne biuro, dobrze zaopatrzona kuchnia, chillout room, najlepsze narzędzia komercyjne, elastyczne godziny pracy, możliwa praca zdalna!
  • Duże możliwości rozwoju – praca z najnowszymi technologiami, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, udział w konferencjach, projektach opensource, tworzeniu firmowego bloga w godzinach pracy.
  • Pracę w dynamicznym zespole specjalistów z pasją oraz zaangażowaniem.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.