PHP Developer - Gdańsk

ITFS Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Kilka słów o ITFS:

Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się firmą z branży informatycznej działającą na rynku od trzech lat, specjalizujemy się w outsourcingu, rekrutacji i projektach IT.

Nasze biuro znajduje się w Gdyni, a zasięg działalności obejmuje całą Polskę, Holandię, Danię oraz Wielką Brytanię.

Opis stanowiska:

Dołącz do zespołu PHP Developerów realizującego ciekawe i ambitne projekty w branży Internet/ E-commerce, daj sobie szansę na rozwój w dużej organizacji i uzyskania dobrych zarobków - aplikuj już dzisiaj !

Szukamy PHP Developerów, którzy dołączą do zespołu naszego klienta w Gdańsku. Nastawiamy się na stałą współpracę. W zależności od Twoich zainteresowań i kompetencji możesz dołączyć do jednego z dwóch zespołów, co umożliwi Ci realizowanie ciekawych i zróżnicowanych projektów.

Opis projektu:

·     Miejsce pracy: Gdańsk,

·     Branża: internet/ e-commerce,

·     Forma współpracy: kontrakt lub inna do indywidualnego ustalenia,

·    Stawka: 350 – 450 zł netto+ Vat/ dzień.

Opis stanowiska/ zakres zadań:

·        Projekt dotyczy programowania w warstwie logiki biznesowej w PHP,

·      W zależności od preferencji i kompetencji Kandydata możliwe jest dołączenie do jednego z zespołów:

a) rozwijającego aplikacje logistyczne,

b) rozwijającego platforme usług marketingowych Klienta (produkty o globalnym zasięgu)

Wymagania

Wymagane umiejętności:

·     Minimum 3 lata doświadczenia w programowaniu z wykorzystaniem języka PHP,

·     Umiejętnośc pracy z relacyjnymi bazami danych MySQL,

·     Praktyczna wiedza dotycząca XML, XSLT, AJAX,

·      Znajomość SVN, GIT, CVS

·      Doświadczenie w pracy w środowisku Linux oraz w programowaniu obiektowym,

·      Znajomość WebServices,

Mile widziane umiejętności:

·    Znajomość CSS3,

·    Znajomość innego języka obiektowego,

·    Doświadczenie w pracy z dużymi bazami danych oraz ich optymalizacją,

Wymagana znajomość języków obcych:

 ·   Znajomośc języka angielskiego umożliwiająca pracę z dokumentacją techniczną lub lepsza

Oferujemy:

·   Możliwośc rozwoju zawodowego w dynamicznym zespole z wykorzystaniem nowoczesnych technologii,

·   Elastyczne godziny zatrudnienia

·   Praca stała nad produktami o globalnym zasięgu,

·   Pakiet benefitów,

·   Możliwość realizacji kolejnych projektów przy współpracy z ITFS.

CV zawierające poniższą klauzulę proszę przesyłać za pomocą formularza aplikacyjnego.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Prezentacja firmy

ITFS jest dynamicznie rozwijająca się firmą świadcząca usługi informatyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
350PLN - 450PLN / Daily (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy