Senior oraz IT Rekruter

IT Match

30-835 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

SENIOR IT REKRUTER / IT REKRUTER

Jesteś Rekruterem IT? Chcesz związać z tym swoją przyszłość zawodową? Twoim celem jest nieustanne podwyższanie swoich kwalifikacji? Jesteś ambitny i kreatywny? Dobrze czujesz się w niekorporacyjnym środowisku, ale jednocześnie chcesz pracować z dużymi międzynarodowymi klientami? Dążysz do tego, by Twoja praca miała realne przełożenie na wyniki całego zespołu? A atmosfera pracy jest dla Ciebie równie ważna?

Jeśli jesteś taką osobą – chcielibyśmy Cię poznać i zaprosić Cię do poznania tego co My, ITmatch, możemy Tobie zaoferować.

ITmatch to dynamicznie rozwijającą się firma rekrutacyjna działająca w sektorze IT. Jesteśmy odpowiedzią na potrzeby nowych i międzynarodowych firm, które wkraczają na Polski rynek, tym samym otwierając kolejne możliwości zawodowe dla specjalistów z branży IT.

Obecnie powiekszamy nasz zespół w Krakowie i poszukujemy osób, które pełniłyby następujace obowiązki:

  • Samodzielne realizowanie procesów rekrutacji w sektorze IT aktywne wyszukiwanie kandydatów metodą direct search,
  • Przeprowadzanie telefonicznych wywiadów weryfikujących kompetencje zainteresowanych kandydatów,
  • Ustalanie spotkań rekrutacyjnych, przekazywanie informacji zwrotnych,
  • Dbanie o to, aby każdy z kim jesteś w kontakcie miał pozytywne doświadczenia,
  • Wykazywanie się kreatywnością w sposobach poszukiwania najlepszych kandydatów na rynku,
  • Budowa wewnętrznej bazy danych,
  • Przygotowywanie profili zawodowych kandydatów i raportów z prowadzonych działań

Wymagania

  • Wyższe wykształcenie (ewentualnie ostatnie lata studiów),
  • Praktyczne doświadczenia w rekrutacji pracowników, najlepiej w branży IT,
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie b. dobrym,
  • Pasja do rekrutacji i chęci ciągłego rozwoju,
  • Samodzielności w działaniu

Możemy Ci zaoferować:

  • Pracę nad ambitnymi projektami i w miłej atmosferze,
  • Bycie najbliżej tego co się tego co się dzieje w IT , dowiadywać się tego jak się zmieniają technologie, metodologie etc.,
  • Zdobywanie wiedzy od osób z kilkuletnim doświadczeniem w rekrutacji w branży IT,
  • Adekwatne wynagrodzenie oparte o podstawę i atrakcyjny system premiowy.

Prezentacja firmy

Z nami masz szansę pracować dla najbardziej innowacyjnych firm z branży,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja