Senior On Site Specialist - HR

OTTO Work Force

BRNO, zagranica

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: BRNO

Všeobecné informace:

• Zodpovědnost za dočasně přiřazené osoby u klienta
• Organizace a realizace náborových projektů
• Vývoj a správa databáze kandidátů
• Udržování dobrých vztahů s klienty a zaměstnanci
• Získávání kandidátů do práce a ověření jejich kvalifikace
• Rozmístění dočasně přidělených zaměstnanců a příprava podkladů pro oddělení lidských zdrojů.
• Editace a aktualizace náborů
• Zodpovědnost za řádné plánování dočasných pracovníků do konce jejich smluv
• Pověřování a motivace dočasných pracovníků u klienta
• Dohled na provádění prognóz a rozpočtových obratů u klienta
• Provádění kontrol v souladu se zásadami a strategickými cíli
• Navrhování na zlepšení a změny ve strategickém rozvoji

Náplň práce:
• Zodpovědnost za správné plánování dočasných pracovníků do konce jejich smluv
• Zodpovědnost za zajištění dostupnosti zaměstnanců pro své klienty (správné rozložení hodin a dodržení obratu v souladu s rozpočtem)
• Zodpovědnost za provedení dohod s klientem (spolehlivé vyplnění zakázek, smlouvy, nemocenská, rozmanitost z hlediska věku).
• Je odpovědný za správné plánování každý den a týden, zasílání denních a týdenních reportu, vyžaduje se dodržování dochvilnost a přesnost zadaných termínu.
Jiné výhody
• Mobilní telefon s možností přijímání emailů
• Laptop, internet

Společnost, pro kterou je pozice obsazována
Personální poradenství, zprostředkování práce a studijních pobytů

Požadavky:
Čekáme na životopisy uchazečů splňujících následující podmínky v anglickém jazyce:
• Vysokoškolské vzdělání
• Dobrá znalost českého jazyka a anglického jazyka podmínkou
• Platný řidičský průkaz skupiny B
• Znalost pracovního práva a práva o dočasném přidělování
• Zkušenosti v provádění náborů výhodou

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Czy chcesz otrzymywać oferty pracy na podobne stanowiska?

Utwórz powiadomienie e-mail

Zapisani kandydaci otrzymują informacje jako pierwsi.

Podziel się ze znajomymi