(Senior) Network/Security Engineer z j. angielskim / francuskim / niemieckim

Reed Specialist Recruitment

Grudziądz, kujawsko-pomorskie

Jesteśmy polskim oddziałem, wiodącej na rynku brytyjskim, firmy doradztwa personalnego REED, która prowadzi działania z zakresu profesjonalnej rekrutacji i selekcji od 1960 roku.

W Polsce prowadzimy specjalistyczne usługi rekrutacyjne w obszarze: Accountancy, Banking, Finance, IT & Telecoms, Property & Construction, Engineering, Sales & Marketing oraz HR.

Miejsce pracy: Grudziądz

Naszym klientem jest międzynarodowy lider branży IT świadczący najwyższej jakości usługi informatyczne. Cieszy się stabilną pozycją oraz bardzo dobrą opinią wśród swoich (oraz potencjalnych) pracowników, dzięki czemu od lat zajmuje najwyższe pozycje w rankingach wyłaniających najlepszych pracodawców na rynku. Aktualnie do jego międzynarodowego zespołu poszukujemy osób na stanowisko

(Senior) Network/Security Engineer

Jeśli ukończyłeś studia z obszaru IT,posiadasz szeroką wiedzę i doświadczenie z zakresu działania sieci oraz jej bezpieczeństwa, chcesz inwestować w siebie i ciągle porzerzać swoją wiedzę – to stanowisko czeka właśnie na Ciebie.

  • Zadania osoby na tym stanowisku to:
  • Diagnoza pojawiających się błędów oraz proponowanie i implementacja niestandardowych do systemu sieciowego,
  • Consulting z wewnętrznymi oraz zewnętrznymi zespołami technicznymi,
  • Zarządzanie działaniem systemu, jego wydajnością oraz jakością usługi,
  • Udział w realizacji kompleksowych międzynarodowych projektów, m.in. projektowanie i wdrażanie systemów dedykowanych do zapewnienia bezpieczeństwa sieciowego.

Poszukujemy osoby, która:

  • Charakteryzuje się metodycznym i zdyscyplinowanym podejściem do powierzonych zadań,
  • Potrafi pracować w zespole i posiada dobre zdolności komunikacyjne,
  • Posiada analityczny umysł,
  • Dobrze posługuje się językiem angielskim w mowie i piśmie (na poziomie min. B2); jeśli dodatkowo zna język francuski lub niemiecki na poziomie komunikatywnym (min. B1), tym lepiej! :)
  • Posiada bardzo dobrą znajomość zagadnień sieciowych (m. In. Routing, switching, access points, hardware, load balancers) oraz technologii z obszaru bezpieczeństwa sieci (tj. Firewalle, serwery autoryzacji, VPN, IPS, IDS, IDP, serwery filtrujące),
  • Posiada certyfikaty na poziomie CCNP/JNCIP lub równoważną wiedzę.

Poszukujesz rzetelnego pracodawcy, który umożliwi Ci rozwój w międzynarodowym środowisku? Właśnie go odnalazłeś!

Nasz klient jest wielokrotnym laureatem konkursów wyróżniających najlepszych pracodawców na rynku. Poza stabilnym zatrudnieniem, atrakcyjnym wynagrodzeniem oraz systemem premiowym swoim pracownikom oferuje:

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej po okresie wdrożenia w siedzibie klienta,
  • Udział w ciekawych międzynarodowych projektach i kontakt z najnowszymi technologiami,
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych: prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie na życie, System MyBenefit (m.i. Karta Multisport), opcjonalnie: pakiet relokacyjny/ dodatek do dojazdów (dodatek hotelowy zależny od doświadczenia),
  • Możliwość rozwoju – szkolenia, programy rozwojowe, kursy umożliwiające zdobycie certyfikatów cenionych w branży oraz nieograniczony dostęp do platformy e-learningowej umożliwiającej m.i. naukę języków obcych.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV: Aplikuj
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.