Senior .Net Software Engineer

Devire

Wrocław, dolnośląskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Wrocław

Nasz klient jest jedną z najbardziej prestiżowych firm biotechnologicznych. Szukamy profesjonalistów, którzy są gotowi dołączyć do zespołu we Wrocławiu.

Oczekwania:

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia w programowaniu w języku C#.
  • Gruntowna wiedza na temat tworzenia oprogramowania z C#.
  • Dobra znajomość projektowania obiektowego.
  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie informatyki lub porównywalne wykształcenie.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Obowiązki:

  • Wdrożenie oprogramowania zorientowanego na sieć i na chmurę w technologiach: C #, .NET Core, WebAPI, TypeScript, Angular 6, CSS, jQuery i Bootstrap.
  • Praca w międzynarodowym i interdyscyplinarnym zespole.
  • Tworzenie dokumentacji technicznej według podanych procesów.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie.
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń.
  • Kursy językowe.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Grupowe ubezpieczenie na życie.
Devire Devire Devire Devire