Opis stanowiska pracy

ZeroChaos jest globalnym liderem w dziedzinie dostarczania usług konsultingowych i zasobów ludzkich, posiadającym biura w Europie oraz USA. Pomagamy w zatrudnieniu pracowników etatowych i kontraktowych nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. ZeroChaos zatrudnia ponad 70 000 pracowników oraz konsultantów projektowych i obsługuje aż 200 klientów w 16 krajach.

Zajmujemy się prowadzeniem rekrutacji stałych oraz świadczymy usługi leasingu pracowniczego. Poszukujemy zarówno specjalistów IT, jak i pracowników szczebla wyższego. Aktualnie dla naszego klienta, belginskiego firmy z sektora bankowego, poszukujemy:

Senior .Net Developer

Szukamy osób zainteresowanych nowymi technologiami. Programistów doceniających elegancki kod i proste rozwiązania skomplikowanych problemów. Osoby, która pomoże nam dynamicznie się rozwijać i zmieniać oblicze bankowości elektronicznej.

Projekt dotyczy rozwoju nowej platformy FinTech budowanej w chmurze uruchamianej na kilku rynkach europejskich.

Wymagania

Oczekiwania:

  • Znajomość technologii: ASP.NET / C# / .NET Core / SQL / AngularJs / JavaScript / CSS / HTML
  • Minimum 4-5 lat doświadczenia w programowaniu przy użyciu technologii .NET
  • Znajomość usług chmurowych MS Azure i Mongo DB mile widziana
  • Znajomość EF Core mile widziana
  • Dobra znajomość języka angielskiego (międzynarodowy zespół)
  • Znajomość wzorców projektowych mile widziana

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie (umowa o pracę/kontrakt B2B),
  • Prywatna opiekę medyczną
  • Płatne dni urlopowe w przypadku kontraktu B2B,
  • Finansowanie ścieżki certyfikacji Microsoft
  • Pracę w przyjaznej atmosferze z młodym, międzynarodowym zespołem
  • Ciekawe, kameralne szkolenia
  • Możliwość rozwoju: Team Leader/ IT Project Manager/ Architect

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Project Management