Senior .Net Designer- Technical Team Leader

ERS|Defines positive change

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Dołącz do łódzkiego start-upu specjalizującego się w aplikacjach mobilnych. Obecnie poszukujemy członków zespołu powołanego do pracy nad nowym, innowacyjnym projektem (budowa systemu wewnętrznego dla zewnętrznego klienta). Poniżej szczegóły oferty dla:

Senior.Net Designera- Technical Team Leadera

Wymagania

• 5 lat doświadczenia, w tym minimum 2 lata jako Software Architect lub na podobnym stanowisku

• Wykształcenie wyższe

• Znajomość platformy .NET, języka VB.NET, JIRA oraz notacji UML, BPMN, Archimate

• Znajomość dobrych praktyk związanych z jakością kodu (DRY, KISS)

• Komunikatywna znajomość j. angielskiego

Dodatkowym atutem będzie:

• Znajomość SQL, MS SQL, ORACLE oraz Enterprise Architect

• Ogólna wiedza z zakresu pracy pozostałych ról projektowych, Analityk (BABoK), tester (ISTQB) i utrzymania usług IT (ITIL)

Oferujemy:

• Realny wpływ na tworzony projekt

• Możliwość pracy zdalnej

• Pracę w nowym, dynamicznym zespole nad ciekawym projektem

• Atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczność zatrudnienia (B2B lub umowa o pracę)

Prezentacja firmy

ERS| Defines positive change, agencja doradztwa personalnego nale... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Kadra zarządzająca