Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Grafton Recruitment to międzynarodowa agencja rekrutacyjna założona w Irlandii w 1982 r. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych i tymczasowych na stanowiska średniego i wyższego szczebla. W Polsce od ponad 17 lat poprzez sieć 8 lokalnych oddziałów skutecznie wspieramy naszych klientów i kandydatów. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług, jest posiadany przez nas certyfikat ISO 9001.

Senior Key Account Manager

Miejsce pracy: Warszawa
OBOWIAZKI
Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży napojów, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:
Senior Key Account Manager - kanał nowoczesny

Zakres obowiązków:
  • Nawiązywanie współpracy z potencjalnymi Klientami,
  • Utrzymywanie relacji z Klientami i przygotowywanie indywidualnych strategii sprzedażowych dla Klientów,
  • Realizowanie planów sprzedażowych w ramach indywidualnego portfela Klientów,
  • Wykonywanie analiz i kontrolowanie wyników indywidualnego portfela Klientów, w zakresie monitoringu parametrów sprzedażowych.

WYMAGANIA
  • Min. 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży napojów- wymóg konieczny
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Znajomość rynku wód, napoi,
  • Umiejętność koordynacji i monitoringu procesów, podstawowa znajomość zarządzania projektami,
  • Umiejętność przygotowywania i prezentacji kompleksowej oferty,
  • Dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office.

KORZYŚCI
  • Zatrudnienie w oparciu u umowę o pracę
  • System motywacyjny uzależniony od uzyskanych wyników
  • Narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych.

Numer referencyjny: 1-13-40173/IP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.