Grafton Recruitment  Polska Sp. z o.o.

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.
Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)

Senior Java Engineer

Miejsce pracy: Kraków
OBOWIAZKI
Dla naszego Klienta - europejskiej firmy, która otwiera swoje struktury na krakowskim rynku poszukujemy osoby na stanowisko Senior Java Developer.

Obowiązki:
  • tworzenie innowacyjnych rozwiązań we współpracy z międzynarodowym zespołem ekspertów
  • stosowanie najlepszych praktyk kodowania i dostarczanie najwyższej klasy rozwiązań
  • rola Scrum Mastera w małych projektach oraz udział w dużych projektach pod przewodnictwem Lead Inżyniera

WYMAGANIA
  • doświadczenie eksperckie w programowaniu Java
  • doświadczenie eksperckie w rozwoju architektury SOA/ mikroserwisów oraz implementacji i testowaniu serwisów RESTful
  • doświadczenie w pracy z metodologią Agile, preferowany Scrum
  • doświadczenie z TDD, testami jednostkowymi, ciągłą integracją i delivery

KORZYŚCI
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • prywatna opieka medyczna
  • karta Multisport
  • lekcje języka angielskiego
  • świetnie wyposażony Chillout room
  • elastyczne godziny pracy

Recruitment Agency No. 812

Numer referencyjny: 6-10-42733/IP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.