Senior Java Engineer

HRK S.A.

Gdynia, pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z siedzibą w Gdyni, będącej jednym z liderów branży informacyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Senior Java EngineerMiejsce pracy: Gdynia

Obowiązki:

  • udział w projekcie budowy i utrzymania aplikacji służącej hermetyzacji pamięci masowej, przetwarzania, rozpowszechniania i logiki biznesowej dla produktów firmy
  • tworzenie architektury SOA dla systemów rozproszonych oraz aplikacji przetwarzających duże ilości danych
  • współpraca z klientami i użytkownikami aplikacji również jako 3. linia wsparcia
  • współpraca z innymi zespołami produkcyjnymi wewnątrz firmy

Oczekiwania:

  • bardzo dobre umiejętności programowania w Java
  • doświadczenie w tworzeniu web serwisów RESTful
  • znajomość architektury systemów rozproszonych
  • praktyczna znajomość relacyjnych i nierelacyjnych baz danych
  • znajomość metodyk Agile
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • doświadczenie z aplikacjami skalowalnymi oraz udział w projektach open source będą dodatkowym atutem.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.