Senior Java Developer

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Senior Java DeveloperMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • analiza potrzeb biznesowych,
  • przygotowywanie projektów funkcjonalnych oraz technicznych,
  • implementacja oprogramowania na podstawie wykonanej specyfikacji,
  • wsparcie dla procesu testów oprogramowania,
  • wsparcie dla procesu Quality Assurance,
  • wsparcie przy utrzymaniu środowiska produkcyjnego.

Wymagania:

  • co najmniej 3 - 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość J2EE
  • znajomość technologii: Spring Framework, HTML, JSP, Javascript, SOAP/REST
  • znajomość rozwiązań integracyjnych (Mule, WSO2, WebMethods, WebSphere, IBM MQ)
  • znajomość serwerów aplikacyjnych: JBoss, Glassfish, Tomcat
  • znajomość zagadnień związanych z bazami danych SQL (Postgres, MSSQL)
  • umiejętność pracy z narzędziami typu IDE oraz systemami kontroli wersji
  • znajomość języka UML
  • dbałości o wysoką  jakość tworzonych rozwiązań
  • chęci doskonalenia się i poznawania nowych technologii
  • wiedza z zagadnień SOA, EAI, ESB, BPM, Big Data, Cloud Computing mile widziana.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w młodym zespole
  • Możliwość rozwoju
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.