Senior Java Developer

HRK S.A.

Gdynia, pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, firmy tworzącej oprogramowanie dla instytucji finansowych w Gdyni, poszukujemy osoby na stanowisko:

Senior Java DeveloperMiejsce pracy: Gdynia

Zadania:

  • Udział w projekcie przeniesienia aplikacji na nowszą technologię
  • Wyznaczenie kierunku rozwoju aplikacji oraz zaprojektowanie rozwiązań
  • Bycie mentorem i wsparciem dla programistów z mniejszym doświadczeniem

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w tworzeniu oprogramowania w technologii Java/JEE (min. 4 lata)
  • Wiedza z zakresu REST API, JSON, SOLID, Agile, TDD, wzorców projektowych
  • Znajomość Maven, Git
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.