Smartdebt Sp. z o.o.

Senior JAVA developer

Od: Smartdebt Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 50-541 Wrocław

Najważniejsze zadania stawiane przed Tobą to:

  • tworzenie koncepcji i przygotowanie wymagań projektowych w zakresie zleconych do oprogramowania funkcjonalności,
  • tworzenie oprogramowania zgodnie z przygotowaną koncepcją,
  • nadzór i wsparcie pracy współpracujących programistów,
  • testowanie zrealizowanych funkcjonalności (unit-tests),
  • dokumentowanie kodu zgodnie z przyjętymi wzorcami.

W zamian za to zapewniamy:

  • dużą samodzielność w sposobie realizacji postawionych zadań,
  • realny wpływ na rozwój i doskonalenie zarówno produktów jak i działania firmy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia (w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt),
  • kartę sportową i zajęcia językowe,
  • przyjazną atmosferę i wygodne warunki pracy,
  • możliwość poznania i wykorzystania nowych technologii,
  • możliwość rozwoju dzięki pracy z ambitnym – doświadczonym zespołem programistów.

Prześlij nam swoją aplikację, jeśli:

  • masz minimum 6-letnie doświadczenie w projektach z wykorzystaniem JAVA / Java EE
  • masz minimum 3 letnie doświadczenie w wykorzystaniu SPRING
  • znasz Hibernate/JPA
  • masz doświadczenie w pracy z bazami danych, szczególnie PostgreSQL
  • zetknąłeś się w swojej pracy z tworzeniem Webservice (SOAP + REST)
  • pracowałeś już z wykorzystaniem GIT, Maven/Gradle,
  • znasz JMS, Tomcat 8 / SpringBoot, Vaadin Platform, Docker, Grafana + Graphite/Prometheus, Elasticseach + Kibana
  • znasz system Linux, skrypty shellowe i Pythona.