Senior Java Developer / Technical Leader

Sii Sp. z o.o.

Rybnik, śląskie

Miejsce pracy: Rybnik

Zatrudniając ponad 2000 inżynierów, Sii jest liderem wśród dostawców usług IT i inżynierii. Zatrudniamy ludzi z pasją i pracujemy dla najlepszych!

Aktualnie poszukujemy:

Miasto: Rybnik
SeniorJava/KTW/Sii
Zadania
W związku z realizacją kolejnego projektu poszukujemy doświadczonego programisty, który dołączy do istniejącego, międzynarodowego zespołu i pokieruje architekturą i kierunkiem rozwoju nowatorskiego oprogramowania tworzonego w ramach prac tego zespołu na potrzeby wewnętrznych użytkowników (ok 1000). Osoba ta będzie pełnić rolę konsultanta i leadera technicznego, będzie proponować rozwiązania i wpływać na architekturę projektu.

Technologie, w których projekt aktualnie jest tworzony to:
• MSSQL jako baza danych
• Hibernate jako ORM
• Tomcat jako serwer „aplikacyjny”, z uwagi na uzycie Springa, w projekcie nie występuje JEE
• Spring (głównie Core, elementy MVC)
• Webserwisy REST – do komunikacji z frontendem
• HTML + CSS + JavaScript / AngularJS + Bootstrap + local storage – do wytworzenia aplikacji frontendowej.
Pożądany profil
• wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• bardzo dobra znajomość programowania obiektowego w Java
• doświadczenie w realizacji projektów z wykorzystaniem technologii: Hibernate, Spring, REST
• dobra znajomość technologii webowych: HTML5/CSS3/javascript + AngularJS + Bootstrap
• znajomość relacyjnych baz danych (MSSQL)
• certyfikat Java SE 7 lub 8 (Oracle)
• mile widziany certyfikat Spring Core (Pivotal)
• dobra znajomość języka angielskiego
• doświadczenie w przeprowadzaniu szkoleń
Oferujemy
• Udział w dużym i ambitnym projekcie w międzynarodowym środowisku
• Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i posiadanych umiejętności
• Stabilne zatrudnienie w firmie z nagrodami "Best Place to Work - Computerworld AudIT"
• Szerokie możliwości rozwoju w wymarzonym kierunku
• Spotkania integracyjne w doskonałej atmosferze
• Pakiet kafeteryjny (coś dla sportowców, kinomanów i podróżników) oraz prywatną opiekę medyczną
• Możliwość udziału w kursach językowych
• Możliwość udziału w spotkaniach grup zainteresowań (siatkówka, gry planszowe, itp.)

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV na adres:

rekrutacja-katowice@pl.sii.eu

wraz z niżej zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sii Sp. z. o. o., Al. Niepodległości 69, 02-626 Warszawa, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikuj poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie