Senior Java Developer praca zdalna (M/K)

CPL Jobs Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Lokalizacja: Wrocław

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources , świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów. Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży IT,  poszukujemy kandydatów na stanowisko Senior Java Developer (M/K)

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie aplikacji webowych
  • Praca z serwerami aplikacji

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia w programowaniu w Java SE lub Java EE,
  • Bardzo dobra znajomość OOP
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność projektowania i tworzenia aplikacji internetowych
  • Znajomość UML
  • Praktyczne doświadczenie z relacyjnymi bazami danych
  • Doświadczenie w pracy z: JEE; EJB; JSF, Struts; JDBC, JPA, Hibernate; Spring Framework; Ant, Eclipse,
  • Mile widziana znajomość Web Services, Weblogic, jquery

Oferujemy:

  • Możliwość pracy na umowę o pracę lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Ciekawe szkolenia i programy rozwoju zawodowego
  • Pracę w biurze we Wrocławiu, Warszawie lub pracę zdalną
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.