Senior IT Specialist (m/f)

Michael Page

Wieluń, zagranica

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, wiodącego dystrybutora artykułów technicznych na polskim rynku, poszukujemy zainteresowanego rozwojem kandydata na stanowisko Kierownika Działu IT. Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie między innymi koordynowanie działu technologicznego oraz zarządzanie funkcjonalścią systemu ERP w firmie.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma, która regularnie odnotowuje wzrosty sprzedaży w związku z czym planuje powiększenie zespołu w kilku obszarach.

Opis stanowiska

  • Projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań w celu rozwoju lub modyfikacji istniejących procesów
  • Automatyzacja procesów w systemach i aplikacjach informatycznych
  • Realizacja i nadzór nad projektami z różnych obszarów IT
  • Planowanie i koordynacja prac podległego zespołu, skuteczne egzekwowanie zadań
  • Doświadczenie we wdrażaniu elektronicznego obiegu dokumentów będzie dodatkowym atutem
  • Zarządzanie podległym zespołem w dziale IT
  • Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za około 120 użytkowników końcowych (IT)
  • Monitorowanie i raportowanie realizacji projektów (budżet, harmonogram, zakres, jakość)
  • Wspieranie dyrektorów i kierowników poszczególnych działów firmy w zakresie potrzeb w obszarze aplikacji biznesowych i modyfikacji systemu ERP
  • Zarządzanie uprawnieniem użytkowników systemu ERP
  • Sporządzanie raportów na potrzeby zarządu i użytkowników systemu ERP
  • Koordynacja prac programistycznych między systemami informatycznymi

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe lub studia podyplomowe z o profilu informatycznym (mile widziane)
  • 3 lata doświadczenia, w tym samodzielne prowadzenie projektów w obszarze IT
  • Doświadczenie w zarządzaniu nie wielkim zespołem
  • Doskonała organizacja pracy oraz umiejętność planowania
  • Analityczny umysł i łatwość w komunikacji
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętność mediacji i poszukiwanie kompromisowych rozwiązań
  • Umiejętność priorytetowania zadań związanych z wielowątkowymi problemami
  • Decyzyjność i umiejętność odnajdywania się w trudnych i stresujących sytuacjach
  • Dbałość o jakość realizowanych projektów
  • Znajomość j. angielskiego
  • Prawo jazdy kat.

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • Realny i bezpośredni wpływ na rozwój technologiczny firmy
  • Pakiet benefitów m.in. świąteczne świadczenia pieniężne, ubezpieczenie medyczne, paczki świąteczne dla dzieci, dofinansowanie do okularów
  • Możliwość korzystania z ubezpieczeń na życie na atrakcyjnych warunkach

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wieluń
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page