Senior IT Recruitment Consultant

Ework Group Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

O Ework Group

Ework Group jest firmą konsultingową, która zajmuje się outsourcingiem kompetencyjnym, rekrutacją specjalistów IT oraz konsolidacją dostawców IT w zależności do zapotrzebowania Klientów na rynku Skandynawskim i Polskim. Aktualnie zarządzamy ponad 5000 kontraktorami na projektach u naszych Klientów oraz realizujemy z sukcesem ponad 2000 projektów rekrutacyjnych.
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

• Kompleksowe i samodzielne przeprowadzanie procesów rekrutacji na stanowiska z branży IT

• Koordynowanie realizacji zleceń rekrutacyjnych na rzecz głównego Klienta, w tym koordynowanie prac mniej doświadczonych konsultantów, ustalenie priorytetów, mentoring

• Ścisła współpraca z działem sprzedaży i raportowanie bieżących statusów projektów rekrutacyjnych

• Ciągła analiza rynku oraz przygotowywanie rozwiązań w odpowiedzi na indywidualne potrzeby rekrutacyjne klientów

• Zarządzanie relacjami z klientami i kandydatami w trakcie trwania całego procesu rekrutacyjnego

• Przygotowywanie wewnętrznych raportów oraz zestawień dla Klientów

Czego od Ciebie oczekujemy?

• Wykształcenia wyższego, preferowane kierunki: zarzadzanie, administracja, psychologia, socjologia

• Minimum 4-letniego doświadczenia w prowadzeniu rekrutacji na stanowiska z branży IT

• Bardzo dobrej znajomość rynku pracy IT oraz doskonałego rozeznania w technologiach informatycznych

• Biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

• Doskonałej umiejętności obsługi pakietu MS Office, w szczególności Word, Excel i PowerPoint

• Pełnego zaangażowania w pracę i dużej motywacji do pracy

• Samodzielność i dynamizmu w działaniu

• Rzetelności i profesjonalnego podejścia do powierzonych zadań

Co możesz zyskać pracując w eWork?

• Praktyczne doświadczenie w obszarze rekrutacji w międzynarodowej organizacji

• Dostęp do najnowszych informacji na temat rynku outsourcingu IT w Polsce i Skandynawii

• Narzędzia pracy umożliwiające komfort i elastyczność wykonywanej pracy

• Duże możliwość rozwoju zawodowego(zróżnicowane ścieżki w zależności od zainteresowań)

• Rzeczywisty wpływ na realizację strategii biznesowej firmy

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy B2B

• Pakiet dodatkowych benefitów

• ...a przede wszystkim satysfakcje z codziennych obowiązków!

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.