Senior Independent Accountant

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie weryfikować pracę młodszych księgowych, będzie bezpośrednio współpracować z Główną Księgową Grupy i Dyrektorem Finansowym, będzie odpowiedzialna za samodzielne prowadzenie 2-3 spółek, w tym raportowanie śródroczne oraz sprawozdania finansowe.

Jest to idealne stanowisko dla osoby, która posiada doświadczenie na samodzielnym stanowisku w księgowości zewnętrznej (outsourcing) lub w międzynarodowej spółce i chciałaby zaangażować się w nowe wyzwania i dołączyć do rozwijającej się firmy gdzie panuje świetna atmosfera pracy i są możliwości rozwoju.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży nieruchomości, z uwagi na rozwój poszukujemy osoby na stanowisko Samodzielnej Księgowej/Senior Independent Accountant do siedziby w południowej części Warszawy.

Opis stanowiska

  • Kontrola ewidencji księgowej spółek grupy (2-3 spółki),
  • Rozliczanie podatku VAT, przygotowanie deklaracji podatkowych VAT,
  • Naliczanie podatków, w tym odroczonych, przygotowanie kalkulacji zaliczek i deklaracji CIT
  • Księgowanie dokumentów finansowych i kontrola księgowań przez inne osoby,
  • Kontrola dokonywanych płatności,
  • Kontrola i uzgadnianie sald kont na koniec miesiąca,
  • Odpowiedzialność za cykliczne zamknięcia: miesiąc, kwartał, rok,
  • Przygotowanie sprawozdań finansowych z podległych spółek,
  • Przygotowanie i regularne raportowanie finansowe do grupy,
  • Uczestnictwo w kontrolach z urzędu i współpraca z audytorami,

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: ekonomia, rachunkowość, finanse etc.,
  • Minimum 2 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku w spółce międzynarodowej lub / i w firmie outsourcingowej,
  • Bardzo dobra znajomość prawa podatkowego (w szczególności aspektów podatku VAT),
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość UoR,
  • Doświadczenie w zakresie raportowania i przygotowania sprawozdania finansowego,
  • Mile widziana znajomość systemu SAP,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Skrupulatność, przywiązanie uwagi do szczegółów,
  • Otwartość na nowe wyzwania, pozytywne nastawienie, chęć współpracy w dynamicznym zespole i organizacji,

Oferujemy

Bardzo dobre warunki współpracy, świetną atmosferę i możliwość rozwoju zawodowego, atrakcyjne wynagrodzenie.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page