Senior GL Accountant

Devire

Warszawa, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warszawa

Obecnie dla jednego z naszych klientów z sektora SSC, poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie operacji księgowych w obszarze Księgi Głównej: rachunkowość ogólna, bilans, rachunek zysków i strat, zamknięcia miesiąca itp.
  • Nadzorowanie procesów: konta należności, konta zobowiązań, treasury, Intercompany
  • Przygotowywanie zestawień bilansowych
  • Możliwość udziału w migracjach procesów z lokalnych zespołów finansowych do nowo utworzonego SSC w Waszawie
  • Zarządzane i aktualizacja wewnętrznych procesów
  • Określanie i rozwiązywanie niezgodności w procesach PTP, OTC, RTR
  • Wsparcie merytoryczne oraz pomoc zespołowi w codziennych obowiązkach
  • Wspieranie Team Leadera w inicjatywach organizacyjnych i administracyjnych

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Wykształcenie kierunkowe (preferowane Finanse i rachunkowość; atutem będą certyfikaty księgowe)
  • Min. 3 lata doświadczenia w rachunkowości
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego min. B2/C1
  • Zdolność do pracy w dynamicznym i zmieniającym się środowisku
  • Umiejętności analityczne oraz zorientowanie na klienta
  • Dbałość o szczegóły oraz umiejętności organizacyjne
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne; zdolność do pracy w zespole
  • Atutem oraz mile widziane będą:
    • Doświadczenie w strukturach SSC/BPO
    • Znajomość SAP albo Navision
    • Doświadczenie we wdrażaniu usprawnień procesów/standaryzacji
    • Gotowość do podróży służbowych
    • Znajomość języka niemieckiego albo francuskiego na poziomie min. B2

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość pracy w międzykulturowym i międzynarodowym środowisku
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość skorzystania z karty sportowej
  • Vouchery na lunch
  • Lokalizację w centrum Warszawy
Devire Devire Devire Devire