Senior Front-End Developer

Hays Poland

Poznań, wielkopolskie

Hays Poland

Poznań
Poznań
NR REF.: 1090878

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:
Senior Front - End Developer

Lokalizacja: Poznań
Realizacja: kontrakt B2B na 12 miesięcy (współpraca przez Hays)
Stawka: 700- 750 PLN netto + VAT

Zadania:
  • Budowanie aplikacje mobilne w HTML5, które obejmują zasięgiem cały wachlarz dostępnych platform
  • Tworzenie treści e-learningowych

Wymagania:
  • 4-5 lat doświadczenia
Posiadanie wiedzy z zakresu:
  • HTML5/CSS3
  • JavaScript (VanillaJS)
  • Angular.js
  • BootstrapUI
  • SASS
  • RWD
  • REST
  • Grunt / Bower
  • Jasmine
  • HTML5 APIs
  • Phonegap
  • node.js
  • GIT / Gerrit
  • cross-browser compatibility

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
  • Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland