Senior Financial Accountant

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie współpracować bezpośrednio z Dyrektorem Finansowym i będzie odpowiedzialna za wiele kwestii finansowych, księgowych i podatkowych jednej ze spółek firmy. Jest to stanowisko bardzo samodzielne, dla osób, które potrafią zarządzić wieloma zadaniami jednocześnie. Mile widziane jest doświadczenie w biznesie poprzedzone doświadczeniem w audycie. Doświadczenie w rozliczaniu projektów metodą POC jest więcej niż mile widziane.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest firma międzynarodowa z branży automatyki przemysłowej, lider w swoim sektorze.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za zamknięcia miesięczne / kwartalne/ roczne
  • Sprawozdawczość do Grupy (wg IFRS) oraz dla instytucji zewnętrznych
  • Przygotowywanie danych do deklaracji podatkowych VAT i CIT
  • Rozliczanie projektów długoterminowych metodą POC
  • Współpraca z zewnętrznym SSC i koordynacja działań księgowych po stronie kosztów i przychodów
  • Tworzenie nowych i usprawnianie istniejących procesów księgowych i finansowych

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (np. rachunkowość, finanse, ekonomia)
  • Minimum 5 lat doświadczenia na samodzielnym stanowisku w dziale księgowym w międzynarodowej firmie
  • Bardzo dobra znajomość UoR i doświadczenie w raportowaniu wg IFRS
  • Biegła znajomość języka angielskiego i mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Pożądane doświadczenie w rozliczaniu projektów metodą POC
  • Doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP (znajomość systemu Axapta lub SAP mile widziana)
  • Umiejętność organizacji własnego czasu pracy, duża samodzielność
  • Dokładność i terminowość
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz zarządzania wieloma zadaniami jednocześnie

Oferujemy

Nasz Klient oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet benefitów oraz pracę w prawdziwie międzynarodowym środowisku.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page