W Gliwicach zajmujemy się rozwojem i produkcją amortyzatorów marki Monroe. Nasze dwa zakłady produkcyjne zaopatrują zarówno rynek pierwszego montażu (OE Plant), jak również rynek wtórny (Aftermarket Plant). Ponadto od 16 lat rozwijamy drugie co do wielkości centrum badawczo – rozwojowe Tenneco w Europie.

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy w naszym Centrum Badawczo – Rozwojowym (EEEC) w Gliwicach na stanowisko:

Senior Engineer

Miejsce pracy: Gliwice

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad dokumentacją DFMEA, SOR, DVP , włączając niezbędne aktualizacje
  • Tłumaczenie i przenoszenie wymagań z poziomu amortyzatorów do poziomu komponentów i podzespołów
  • Stosowanie narzędzi rozwiązywania problemów (8D, 6 sigma)
  • Przeprowadzanie w ramach projektu DVP
  • Łączenie komponentów i zdolności produkcyjnych opracowanych przez zespoły ekspertów ds. funkcjonalności w projektach amortyzatorów dwururowych
  • Rozwój i wsparcie dla narzędzi obliczeniowych
  • Rozwijanie wiedzy na temat zasad działania amortyzatorów dwururowych
  • Tłumaczenie narzędzi obliczeniowych i zasad działania amortyzatorów dwururowych dla zespołu wdrożeniowego
  • Wykonywanie projektów DtC/ DtV (VA/VE)
  • Utrzymywanie wysokiego poziomu przeglądu wszystkich aplikacji, zarządzanie niezgodnościami
  • Wspieranie inżynierów aplikacji w tworzeniu RFQ oraz wsparcie podczas wdrożenia
  • Wsparcie merytoryczne dla OEM
  • Wprowadzanie danych wejściowych do analiz FEA i CAD
  • Wsparcie w rozmowach z działem Globalnych zakupów oraz Działem Inżynieryjnym
  • Prowadzenie analiz porównawczych rynku dla rozwoju procesu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu mechaniki lub elekto-mechaniki
  • Doświadczenie w projektowaniu oraz produkcji układów hydraulicznych , najlepiej w przemyśle automotive
  • Znajomość zasad działania amortyzatorów samochodowych będzie atutem
  • Doświadczenie w zakresie DMFEA i narzędzi 6 sigma będzie zaletą
  • Dobra znajomość narzędzi MS Office
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Dobra znajomość angielskiego
  • Znajomość francuskiego i niemieckiego będzie zaletą
  • Gotowość do podróży służbowych – maksymalnie 10% czasu pracy
  • Kreatywność oraz systematyczność
  • Umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

  • Ambitną pracę w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (bogaty pakiet socjalny: karta OK System, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i inne)
  • Możliwość podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia, kursy językowe, dofinansowanie do studiów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.