Senior Embedded Test Engineer

Rockwell Automation Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Centrum Rozwoju Oprogramowania - Rockwell Software w Katowicach pracuje nad szerokim spektrum produktów, m. in. urządzeniami do sterowania automatycznego, systemami klasy Manufacturing Execution System (MES) dla branży farmaceutycznej, systemami informacyjnymi dla przemysłu oraz rozwiązaniami dotyczącymi zbierania i obróbki danych z linii produkcyjnych. Centrum jest częścią Rockwell Automation, wiodącego na rynku światowym dostarczyciela rozwiązań w zakresie informatyzacji i automatyzacji zakładów przemysłowych.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne, elektroniczne lub pokrewne
  • doświadczenie w rozwijaniu lub testowaniu komercyjnego oprogramowania (minimum 4 lata)
  • praktyka w wykorzystywaniu narzędzi testerskich i służących do automatyzacji testów
  • znajomość standardów dotyczących jakości oprogramowania
  • umiejętność skutecznej komunikacji kwestii technicznych w języku angielskim
  • umiejętność programowania (w szczególności tworzenia testów automatycznych)
  • znajomość technik tworzenia oprogramowania i prowadzenia projektów
  • znajomość rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej

Mile widziane:

  • znajomość zasad działania sieci komputerowych
  • doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań automatyki przemysłowej
  • doświadczenie z produktami Rockwell Automation

Obowiązki:

  • uczestnictwo w testowaniu produktów Rockwell Automation z zakresu automatyki przemysłowej
  • analiza i współpraca przy tworzeniu wymagań i projektu systemu, przygotowywanie strategii testowania
  • planowanie, wykonywanie i dokumentowanie testów w projektach opartych na podejściu iteracyjnym (Agile), raportowanie zbiorczych wyników
  • automatyzacja testów
  • dbałość o utrzymanie zgodnych z polityką firmy standardów jakości testowanych produktów, identyfikacja i wdrażanie poprawek procesu
  • przygotowywanie, utrzymywanie i doskonalenie środowiska testowego

Oferujemy:

  • pracę w miłej, konstruktywnej atmosferze
  • elastyczne godziny pracy
  • szkolenia i rozwój umiejętności zawodowych
  • rozbudowane środowisko testowe złożone z szerokiej gamy produktów Rockwell Automation
  • możliwość testowania nowych rozwiązań i technologii (nowe platformy sprzętowe, rozwiązania typu wysokiej dostępności, redundancji)

Aplikacje (CV, list motywacyjny) w języku angielskim proszę przesyłać poprzez formularz aplikacyjny.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Rockwell Automation w Polsce: <br/>Rockwell Automation jest globalnym do... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Project Management, Praca IT - Bazy danych