Senior Embedded Engineer

Team Connect Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Podstawowe informacje:
Lokalizacja
Katowice
Wymiar etatu
Pełny etat

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie, implementacja oraz testowanie oprogramowania systemu sterowania ruchem
  • Współpraca z zespołem projektowym w metodyce Scrum
  • Współtworzenie dokumentacji projektowej

Wymagane doświadczenie:

  • Minimum 6 – letnie doświadczenie w projektowaniu systemów Embedded przy użyciu języka C++ lub C
  • Doświadczenie w projektowaniu modeli przy użyciu UML
  • Doświadczenie w stosowaniu obiektowych metod projektowania oprogramowania
  • Doświadczenie w pracy w metodyce Scrum
  • Praktyczna umiejętność analizy i rozwiązywania problemów
  • Wykształcenie wyższe inżynierskie (mile widziane w dziedzinie elektrotechniki)
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Doświadczenie w zakresie automatyki
  • Doświadczenie w zakresie Continuous Integration
  • Ogólne zrozumienie urządzeń do konwersji energii 230-480VAC i/lub produktów automatyki przemysłowej
  • Znajomość języka Python

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej organizacji
  • Wsparcie szkoleniowe
  • Elastyczne godziny pracy oraz do 2 dni w tygodniu pracy zdalnej
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Konto MyBenefit
  • Wczasy pod gruszą
  • Możliwość nauki j. angielskiego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.